وصلت با این مردان اشتباه است!! چه مردهایی به درد زندگی نمی خورند؟

354
وصلت با این مردان اشتباه است

برای داشتن یک وصلت موفق ملاک‌هایی فراوان حیاتی را بایستی در نظر گرفت که احتمالا کمتر کسی به آن ها دقت مینماید و بعداز گذشت زمان متوجه خطا در انتخاب خویش می‌گردد . در اصل زنان به صحبت‌ها و گفته‌های مردان تکیه می نمایند و به راحتی اعتماد خویش را نشان می دهند این در حالی است که مردان خلق و خوی زنان را ملاک اعتماد به آنها قرار میدهند این اصل اثبات می کند که زنان راحت‌تر میتوانند مورد گول خوردن قرار گیرند , ولی بدور از تمام این‌ها بایستی قبل از ازدواج توجه بالایی در آشنایی همسر آتی به کار گرفته شود و فقط با توکل به یک‌سری عبارات و تعاریف آینده خویش را خراب نکنید .
تعیین شریک زندگی جوک نیست , تزویج با شخص اشتباه می تواند زندگی شما‌را خراب نماید . قرار گذاشتن با پسران بد و پسران بی مسئولیت قبل از وصلت احتمالا حیاتی نباشد , ولی وصلت با آن ها بدترین اشتباهی است که میتوانید انجام دهید .
وصلت با شخص مطلوب لازم است , و , چون ما حقیقتا به شما اهمیت میدهیم , در‌این بخش تصمیم گرفتیم اشکال مردانی را که هیچ زمان نباید با آنان وصلت کرد رامعرفی کنیم . اهمیت نمی‌دهیم که اورا چقدر دوستش دارید , چقدر خوش تیپ است یا این که چقدر سرمایه دار

مردان دروغگو

آیا او در خصوص چیز‌های کوچک دروغ می‌گوید؟ این‌ها چیز‌های کوچکی است که به مرور زمان بزرگ می شوند . در شرایطی‌که شما نمی‌توانید هر چیزی را که میگوید باور فرمائید , پس با او وصلت نکنید .

مردان خسیس

این مرد لباس عالی و اتومبیل خوبی داراست , البته هر بار که شما دوستان عزیز باهم بیرون میروید , او ادعا میکند که کیف پول خویش را فراموش کرده و از شما میخواهد که پولش را پرداخت فرمائید . او همینطور به صورت مداوم از شما به ندرت پول قرض میگیرد و قول می دهد تا برگرداند .
خرج و هزینه بخش جدایی ناپذیر زندگی است اما تا حدی که سبب ساز به ولخرجی نشود و اسراف را به همراه نداشته باشد . مردان خسیس با هزینه‌های واجب نیز مخالفت مینمایند و با ساخت مضیغه‌هایی مشکلات معاش را تشدید میکنند .

پرکار بیشتراز حد , مردی که تمامی زندگیش کار اوست

این پسری بزرگ , سختکوش و پیروز است , البته فعالیت وی دائما از شما مهمتر است , مدام درحال مهاجرت است و قرارهایتان را کنسل می نماید . هر وقتی که از او میخواهید که با پدر و مادر شما ملاقات نماید , به نحوی انجام نمی‌دهد . در صورتی با وی تزویج فرمایید , از لحاظ مالی به شما یاری میکند , البته از بسیاری جهات ناراضی خواهید بود .

پسر مامانی و وابسته به والدین

این مرد شگفت انگیز است , وی میداند که چه گونه از یک زن محافظت نماید و به درستی رابطه برقرار نماید . فقط ایراد این است که ریسمان پر رنگ وابسته‌ای با مادرش دارد و به صورت مداوم تمامی چیز‌ها را به مادرش میگوید . چنانچه با او تزویج نمائید , با مادر وی هم وصلت خواهید کرد .

 

وصلت با این مردان اشتباه است

ازدواج با مرد معتاد

اعتیاد سرمنشاء بخش اعظمی از طلاق‌ها است چرا‌که مردی که اعتیاد دارااست و تعلق او به چیزی غیر از زندگی آن هم منفی است هیچوقت نمی‌تواند آینده‌ای عالی برای همسر و خانواده خویش تامین نماید و بدتر این که او خانواده خویش را فدای اعتیادش خواهد کرد . فرقی ندارد چه مواد مخدر می‌فروشد , یا این که مصرف می نماید یا این که ایجاد و توزیع می نماید . تعداد متعددی از مشکلاتی که درباره با این مرد اتفاق می افتد , از همان استارت زندگی مشترک نمایان شده و تماما آزاردهنده است . این شخص غالبا فاقد اصول اخلاقی , عزت نفس و یا این که خود کنترلی است .
شما با تزویج با مرد معتاد به راحتی می‌توانید خود را در معرض خطر قرار دهید . مرد معتاد همینطور قادر است مشکلات رفتاری را وقتی که او دوز بالا یا پایین مصرف کرد‌ه باشد بروز دهد و قادر است زندگی شما‌را در معرض خطر قرار دهد . مرد معتاد ممکن است هیچوقت مردی نباشد که بتوانید به او تکیه نمایید

مردان تنبل و بی کار ومنزوی

مردی که اقتدار عمل و همت را در خود به واسطه تنبلی از بین برده است موجب آزار و غم و در غایت مشکلات مالی می شود . در دنیایی که همه چیز برای ترقی متعلق به حرفه و درآمد است چطور قادر است زندگی بدون این دو خصوصیت را تحمل کرد . منظورم مردی نیست که شش ماه یا این که چه بسا یکسال از عمل بی کار شده‌است , منظورم مردی است که به راحتی نمی تواند در شغلی بیش تر از چند هفته تداوم آورد یا این که هیچوقت نمی تواند شغلی داشته باشد . او مردی است که حتی به‌دنبال فعالیت نیست و تلاشی نمی‌کند . مردی است که توقع دارد با کمترین ساعتها کاری بیشترین درآمد را داشته باشد .
پس در حالتی‌که قرار است با مردی وصلت فرمایید , در رتبه نخستین آن مرد می بایست یک راه و روش و روحیه کاری کارکشته داشته باشد . یک مرد بی کار نمی تواند سوای درآمد و شغل زندگی را سازمان نماید و مسئولیتی به عهده گیرد . به این شکل مردی مناسب وصلت نیست .
ما مدام نمی‌توانیم در زندگی شخصی و فردی خویش محبوس باشیم عشق و علاقه به معاشرت در طینت آدم است و در صورتی‌که این اصل نباشد احساس کسالت و افسردگی حاکم می گردد . مردانی که از رفت وآمد و جمع‌های صمیمانه فرار و گریز می کنند کمبود‌های روانی خویش را به همسرشان نیز منتقل می کنند .

مردانی که دوستانشان همه چیز آنها می باشند

رفاقت و آشتی لذتی دارااست که نمی توان از آن چشم پوشی کرد , ولی در حالتی‌که از حد معمول خویش بگذرد دیگر نقاط مثبت آن به چشم نمی‌آید . مرد بعداز وصلت می بایست بداند که وقت او فقط به خودش وابستگی ندارد و آن ها می بایست در زندگی و سپری کردن وقت خود تغییراتی ایجاد نمایند که در غیر این صورت مشکل ساز خواهد شد .

مرد نا امن و بی‌اعتماد

زمانی که او می‌بیند شما با سایر افراد صحبت میکنید و با سایرافراد رابطه برقرار می کنید , مدام غیرتی و عصبانی است , این علامت بدی است . اعتماد درباره دوچندان با اهمیت است و حتی‌د‌ر وصلت هم دوچندان با اهمیت است . در شرایطی که او مدام نسبت به هر شخصی که در حدود شما است , غیرتی می شود و حسودوبخیل است , سپس دو باره درباره‌ی بودن با او در حین زندگیتان تصور کنید .
در صورتیکه شما دوستدار مردی می‌باشید که برایتان احترام قائل نیست و به صورت مداوم با زنان دیگر حرف میزند , بی تردید در‌صورتی‌که با او تزویج فرمائید , وی خیانت خواهد کرد .

مردانی که دنبال مشاجره میباشند و بحث را تمام نمیکنند

جنگ در روابط عالی است و گهگاه سالم است , البته در صورتی‌که آنها هیچ گاه پایان نداشته باشند , تعهدی وجود نخواهند داشت . زندگی و ارتباط شما آکنده از مصالحه خواهد بود , در صورتی او به نظر شما گوش نمی‌دهد و تصمیمات خودش را زور می‌نماید ; او نشان می دهد که گوش میدهد , البته نمی‌فهمد که شما چه چیزی می‌گوئید , او حتما ارزش زمان شما‌را ندارد .

دارای محدودیت خیالی و متنفر از خانواده

مردی که به شما اعتماد ندارد مدام محدودیت‌هایی را برای شما اعمال می کند , اصلا مهم نیست که چقدر دارای تعهد می باشید یا این که چقدر دوستش دارید . این موقعیت مدام وجود خواهد داشت . او شما‌را از انجام کار‌های معمولی در زندگی متوقف خواهد کرد , از ترس اتفاق چیز‌های بد . میتواند یک کابوس تبدیل شود .
والدین ما گهگاه می توانند روی روان ما راه بروند , ولی این بدان شکل نیست که پدر و مادر خویش را از زندگیتان خارج ببرید . خانواده ما جایی است که ما متولد و بزرگ شده ایم , و نمی‌توانیم خانواده ام را فراموش کنیم .
به یاد داشته باشید که مردی که والدین خود را به سرعت میتواند فراموش نماید , شمارا در یک یا این که دو روز فراموش خواهد کرد . در شرایطی که او از والدینش متنفر است , پس نمی‌تواند با خانواده خودش نیز عالی رفتار نماید او مرد خانواده نیست با او وصلت نکنید .

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید