خیانت نامزدمان را چطور متوجه بشویم؟

1012

چه‌طور متوجه خیانت نامزدمان بشویم؟

زنان می‌توانند شک کردن به همسر خویش در مورد خیانت را نهفته نمایند . شایسته ترین روش این است که به جای شک کردن در بهترین موقعیت از وی سوالاتی بپرسید تا اگر نامزدتان در حال خیانت به شما نباشد , رابطه اتان از بین برود . در اینجا 4 سوال فراهم کرده ایم که میتوانید در زمان مناسبی از همسر یا نامزدتان بپرسید .

4 سوال مهمی که می بایست از نامزدتان بپرسید

درباره هر زوجینی , هنگامی فرا میرسد که یکی‌از زوجین تصمیم می‌گیرد شریک زندگی خود را امتحان نماید . استرس شغلی , مشکلات خانوادگی و مسائل مالی همه دلایلی محسوب می گردند که منجر بوجود آمدن مشکلات دیگر در رابطه زوجین میگردند .

اکثری از اشخاص میدانند که چه گونه با این مشکلات دست و پنجه نرم نمایند و به دنبال حل آنها می روند . وقتی یک یا هر دو زوج نمی توانند از پس این مشکلات بر بیایند , به تدریج چیزهای منفی در این رابطه اتفاق می افتد .

یکی این چیزهای منفی که در بخش اعظمی از رابطه ها اتفاق می افتد , خیانت است . اکثری از ازدواج ها به خاطر خیانت به جدایی منجر می شود . می بایست به این نکته اشاره نمود که خیانت به معنای داشتن ارتباط جنسی با شخص دیگر نیست , بلکه هر جور تماس تلفنی , اس ام اس یا این که داشتن رابطه از طریق رسانه های اجتماعی یا هر گونه ارتباط از طریق اینترنت هم خیانت محسوب می شود .

در بسیاری از مواقع , زنان میتوانند شک کردن به همسر خود را مخفی نمایند . بهترین روش این است که به جای شک کردن در بهترین موقعیت از وی سوالاتی بپرسید تا در شرایطی که نامزدتان در حالا خیانت به شما نباشد , ارتباط اتان از بین برود . در اینجا 4 سوال فراهم کرده ایم که می‌توانید در طول قابل قبولی از همسر یا این که نامزدتان بپرسید :

سوال 1 : چرا زمانی با دوستان و یا خانواده ات هستی نمی خواهی من در کنارت باشم؟

در صورتیکه هنوز نامزدتان شمارا به دوستان خود معرفی نکرده است , می‌توانید این سوال را از وی بپرسید . هنگامی مردی شما را وارد ارتباط ها اجتماعی خودش نمی کند و ترجیح می‌دهد به تنهایی در این روابط حضور داشته باشد , بایستی بدین ارتباط شک داشته باشید .

خیانت به همسر

سوال 2 : چرا من را با خودت هیچ جایی نمی بری؟

این یکی سوالات مهمی است که می بایست حتما از وی بپرسید . در صورتی‌که مردی واقعا شما‌را دوست داشته باشد , از این‌که کنارش باشید خجالت نمی کشد و شما‌را هر جایی که خواستید می‌برد . اگر قبلا نامزد و یا این که همسرتان دایم شما را برای صرف شام یا این که ناهار به بیرون میبرد , ولی به طور ناگهانی این کار را ترک کرد , شاید فرصت خوبی برای او اتفاق افتاده است تا با شخص دیگری برای صرف شام یا این که ناهار به بیرون برود . جواب این سوال می‌تواند پرچم قرمزی برای شما باشد .

سوال 3 : آیا زمانی از من دور هستی به من فکر می کنی؟

در صورتی مردی عاشق شما باشد , هر لحظه به شما تفکر خواهد کرد . می‌توانید این سوال را وقتی از وی بپرسید که او برای مدتی از شما دور بوده است . هیچ دلیلی نیست که مرد عاشق از جواب دادن به‌این سوال طفره برود . جواب او , صمیمت اش را نسبت به شما نشان خواهد داد .

سوال 4 : چرا ما عشق خویش را در جای دیگری ابراز نمی کنیم؟

صمیمت , ابزاری برای بیان علاقه بین دو نفر است . صمیمیت , نه فقط عشق و علاقه دو نفر را به هم پیوند می‌زند , بلکه مطلقا باید یکی چیزهایی باشد که زوجین در رابطه خویش به آن پایبند باشند و علاقه و صمیمت خود را به هم ابراز نمایند . اگر مرد شما به طور ناگهانی دیگر با شما صمیمی نیست , شاید پای فرد دیگری در میان است و بیشتر توجه اش به اوست .

نتیجه گیری

: به صورت آشکارا , سوالات بسیاری وجود دارند که زنان می‌توانند در هنگام تردید کردن به همسر خویش , از آنان بپرسند . کلیه این سوالات را نمی توانیم درین مقاله بگنجانیم . ممکن است همین 4 سوال برای شما کافی باشد تا بتوانید شک و تردید خود را از بین ببرید و بتوانید خوب تر تصمیم بگیرید .

چه بسا اگر سوالی را پرسیدید و پاسخی شنیدید که کمتر به واقعیت نزدیک هست , باید خویش را در آن موقعیت قرار دهید تا بفهمید که چرا این رابطه دچار مشکل شد . درصورتی که فهمیدید که مرد شما در حال خیانت به شماست , شایسته ترین کار پایان دادن بدین رابطه است .

نظر بدهید

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید